Za jarní krásou do Prahy

Víte, kdy začalo v Praze jaro? Že s příchodem prvního jarního dne? Odpověď nemusí být až tak jednoznačná, záleží totiž vždy na úhlu pohledu! Ano, to astronomické jaro letos opravdu přišlo 20. března ve 22 hodin a 58 minut. To hudební a slavné Pražské jaro má do svého začátku ještě pár týdnů. Ale jarní víkend spojený s péčí o tělo, relaxací, zdravým životním stylem i krásnou módou měl svá pevná data 15. a 16. března. V pražských Letňanech se totiž konal mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE spolu s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA a my jsme na něm nemohli chybět.

Důvod je logický – veletrh navštěvují hlavně moderní ženy, které chtějí být krásné a svoji péči o tělo i ducha berou zcela vážně. A přesně takové ženy se kromě trendů v kosmetice, v líčení, nehtové modeláži, péči o vlasy a dalších oblastech zajímají také o módu. My jsme jim do Prahy přivezli výběr z naší aktuální kolekce a měli jsme radost, že se kabelky JADISE líbily a také jsme naši novou značku na českém trhu mnoha dámám přímo na stánku představili. Nejvíc zaujaly varianty kabelek s barevnými, hravými bodlinkami, vínová Kate Piton v kombinaci s hadí kůží a také originální Qubo Robot s neobvyklým čtvercovým vzhledem a praktickým řešením. Tak se dobře porozhlédněte kolem sebe – možná že naše modely i jejich elegantní nositelky objevíte v pražských ulicích.

Rozšiřte jejich řady! Tady je náš letní tip: návštěvnicím pražského veletrhu se hodně líbily malé kabelky Love It, kterým vévodila zářívě žlutá Lily. Je to i naše doporučení na trendy doplněk pro letošní léto. Vždyť žlutá je barvou tohoto roku, symbolem slunce, pohody a bezstarostnosti. Tak proč si takovou radost nedopřát?

jadise_Praha

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení