Za jarní krásou do Prahy

Víte, kdy začalo v Praze jaro? Že s příchodem prvního jarního dne? Odpověď nemusí být až tak jednoznačná, záleží totiž vždy na úhlu pohledu! Ano, to astronomické jaro letos opravdu přišlo 20. března ve 22 hodin a 58 minut. To hudební a slavné Pražské jaro má do svého začátku ještě pár týdnů. Ale jarní víkend spojený s péčí o tělo, relaxací, zdravým životním stylem i krásnou módou měl svá pevná data 15. a 16. března. V pražských Letňanech se totiž konal mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE spolu s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA a my jsme na něm nemohli chybět.

Důvod je logický – veletrh navštěvují hlavně moderní ženy, které chtějí být krásné a svoji péči o tělo i ducha berou zcela vážně. A přesně takové ženy se kromě trendů v kosmetice, v líčení, nehtové modeláži, péči o vlasy a dalších oblastech zajímají také o módu. My jsme jim do Prahy přivezli výběr z naší aktuální kolekce a měli jsme radost, že se kabelky JADISE líbily a také jsme naši novou značku na českém trhu mnoha dámám přímo na stánku představili. Nejvíc zaujaly varianty kabelek s barevnými, hravými bodlinkami, vínová Kate Piton v kombinaci s hadí kůží a také originální Qubo Robot s neobvyklým čtvercovým vzhledem a praktickým řešením. Tak se dobře porozhlédněte kolem sebe – možná že naše modely i jejich elegantní nositelky objevíte v pražských ulicích.

Rozšiřte jejich řady! Tady je náš letní tip: návštěvnicím pražského veletrhu se hodně líbily malé kabelky Love It, kterým vévodila zářívě žlutá Lily. Je to i naše doporučení na trendy doplněk pro letošní léto. Vždyť žlutá je barvou tohoto roku, symbolem slunce, pohody a bezstarostnosti. Tak proč si takovou radost nedopřát?

jadise_Praha

Zpět do obchodu