Blog

Navštivte nás na srpnových veletrzích STYL a KABO

Deštníky z široké nabídky Simmy s.r.o. a andělské kabelky JADISE z dílny sicilského návrháře Massimiliana D´Angela budou nerozlučnými parťáky na letošních veletrzích módy STYL a KABO, které se uskuteční na brněnském výstavišti od 24. do 26. srpna. Přijďte se přesvědčit na náš stánek č. 417 v pavilonu P, jak krásně lze sladit dva svébytné a originální módní doplňky s vaší osobností!

Brněnský veletrh je dobrou příležitostí, jak si na vlastní oči do nejmenšího detailu prohlédnout aktuální kolekci luxusních kožených dámských kabelek módní italské značky a doslova si osahat kvalitu používaných materiálů (hovězí kůže z Itálie, Brazílie a Indonésie nebo hadí kůže z Asie, především z Číny) a jejich zpracování. To stejné platí o deštnících pro dámy, pány i děti. Na své si přijdou jak opravdoví milovníci módy, kteří hledají elegantní nebo nápadité doplňky, tak třeba sportovní fanoušci, protože v naší kolekci nechybí ani deštníky s emblémy světových fotbalových klubů, jako je FC Barcelona, FC Juventus, AC Milán nebo FC Inter Milán.

Na brněnské veletrhy módy STYL a KABO, které se dvakrát ročně konají už od roku 1993, přijíždějí vystavovatelé z více než patnácti zemí světa. Proto tyto veletrhy módy patří k největším akcím svého druhu ve střední Evropě. Jejich součástí jsou každodenní módní přehlídky v pavilonu P. Přijďte nás navštívit a udělejte si při této příležitosti hezký den ve společnosti módy a aktuálních módních trendů.

Náš tip pro rozmarné růžové léto

Tento způsob léta zdá se být…. růžový! Ano, u nás je tomu přesně tak! Letošní prázdninovou nabídku jsme se rozhodli ladit do růžova, a proč by také ne? Podobně jako vinaři nedají dopustit na růžová vína zvláště ve slunečných letních měsících a tvrdí, že rosé je právě v tomto období ideální variantou, i my doporučujeme užít si léto s kabelkou JADISE v růžové barvě.   

 

Naším letním tipem je Lily, která představuje dokonalý luxus v malém provedení. Na první pohled je to jednoduchá, ale designově vychytaná dámská kabelka z jemné hovězí kůže, která je variabilní díky bílému odnímatelnému klipsu ve tvaru očí. Udělá radost každé ženě, která hledá jemný, mladistvý a originální růžový doplněk v elegantním kabátě.

 

A pokud nechcete zůstat u jedné růžové kabelky, můžete si z naší nabídky vybrat ještě malou Sabrinu LOVE IT v růžové nebo růžovo zelené variantě. Záleží na vašem vkusu. Vždyť i u vína máme rádi možnost výběru a ochutnáváme více vzorků, než se rozhodneme pro tu pravou odrůdu pro vlahý večer. Takže neváhejte a vybírejte! Rozmarné růžové léto s kabelkou JADISE je tu právě pro vás!

 

Networking s MINERVOU 21

Co že to je MINERVA 21? Tentokrát nejde o žádný nový typ šicího stroje české výroby ani o římskou bohyni řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovanou s řeckou Athénou. Jde o spolek, který se snaží „čeřit vodu“ v české společnosti a podporovat hlavně ženy, které se spolu chtějí setkávat, spolupracovat a sdílet to, co umí a dělají. I proto jsme představili značku JADISE na networkingovém setkání brněnského klubu Spolku MINERVA 21.

A užili jsme si příjemný podvečer v hotelu Amphone v hezké společnosti. S námi tu byla i Martina Látalová, která vyrábí oblečení pro děti, majitel velkoobchodu vínem i tří brněnských winebarů just.WINE, sportovní legendy sestry Machatovy, autorka jejich biografie Věra Staňková či podnikatelka Květa Santlerová se svou knihou Slušnost není slabost. I další návštěvníci nabídli celou řadu tipů, kde například koupit výbornou židli či hůlky, kdy navštívit Grand Prix v moderní gymnastice či jak se stát rentiérem a mnohé další. Byl to prostě super podvečer!

My jsme na něm představili vybrané kousky z naší kolekce JADISE i úplné novinky. Zaujaly především Sabriny Optical žlutá a červená, fialové malované kabelky Silvia a Lily a zcela nové kousky, které doputovaly od italského výrobce – Sabrina a Lily ve vínovém provedení. Ty jsou také naším aktuálním tipem na kabelku měsíce – obě jsou mrkavé a zajímavě kombinují barvy s geometrickými prvky. Určitě jim věnujte pozornost!

Nahoru
8 položek celkem