Blog

JADISE v záři reflektorů na přehlídkovém mole

Naše kabelky JADISE se poprvé v Česku prošly spolu s modelkami po přehlídkovém mole a hned při své premiéře zaujaly! Stalo se tak na veletrhu STYL a KABO v Brně, kde jsme se zúčastnili módní přehlídky STYL SHOW II. Máme radost, že se naše kolekce návštěvníkům líbila a že po přehlídce se u nás na stánku zastavila spousta lidí, kteří si přišli kabelky detailně prohlédnout a také objednat.

A co jsme v Brně předvedli? Veletržní prezentaci jsme otevřeli luxusními kousky, zdobenými ruční květinovou malbou a vyrobenými ze tří druhů tzv. Nappa kůží, kombinující plnolící usně s potištěnou hovězinou a kůží z hada, jehož šupiny mají duhový lesk. Do kolekce jsme zařadili společenské kabelky různých velikostí, ale také originální batoh nebo malou kabelku QuboRobot nezvyklého tvaru. „Snažili jsme se, aby naše prezentace byla pestrá a ukázala celou šíři naší nabídky, ze které si vyberou jak mladé dívky hledající něco originálního, tak dámy různého věku, které oceňují hlavně jedinečnost, eleganci a kvalitu,“ dodává Simona Spoustová, která firmu JADISE zastupuje na středoevropském trhu.

Přehlídka byla během třídenního veletrhu k vidění každý den dvakrát a kabelky JADISE se při ní ocitly v dobré a mezinárodní společnosti návrhářů a výrobců oděvů z Austrálie, Ruska, Ukrajiny, Slovenska a Česka. Návštěvníci si také mohli kabelky přímo na stánku nakombinovat s módními deštníky z Řecka a Itálie. „Mnoho let se snažím propagovat fakt, že deštník je podobně jako kabelka především svébytný módní doplněk, který podtrhuje osobnost svého nositele či nositelky. Naše nabídka deštníků, které už pětadvacet let do Česka dovážíme, je opravdu široká, takže není problém najít i k luxusní kabelce JADISE vhodný a moderní deštník.“

Navštivte nás na srpnových veletrzích STYL a KABO

Deštníky z široké nabídky Simmy s.r.o. a andělské kabelky JADISE z dílny sicilského návrháře Massimiliana D´Angela budou nerozlučnými parťáky na letošních veletrzích módy STYL a KABO, které se uskuteční na brněnském výstavišti od 24. do 26. srpna. Přijďte se přesvědčit na náš stánek č. 417 v pavilonu P, jak krásně lze sladit dva svébytné a originální módní doplňky s vaší osobností!

Brněnský veletrh je dobrou příležitostí, jak si na vlastní oči do nejmenšího detailu prohlédnout aktuální kolekci luxusních kožených dámských kabelek módní italské značky a doslova si osahat kvalitu používaných materiálů (hovězí kůže z Itálie, Brazílie a Indonésie nebo hadí kůže z Asie, především z Číny) a jejich zpracování. To stejné platí o deštnících pro dámy, pány i děti. Na své si přijdou jak opravdoví milovníci módy, kteří hledají elegantní nebo nápadité doplňky, tak třeba sportovní fanoušci, protože v naší kolekci nechybí ani deštníky s emblémy světových fotbalových klubů, jako je FC Barcelona, FC Juventus, AC Milán nebo FC Inter Milán.

Na brněnské veletrhy módy STYL a KABO, které se dvakrát ročně konají už od roku 1993, přijíždějí vystavovatelé z více než patnácti zemí světa. Proto tyto veletrhy módy patří k největším akcím svého druhu ve střední Evropě. Jejich součástí jsou každodenní módní přehlídky v pavilonu P. Přijďte nás navštívit a udělejte si při této příležitosti hezký den ve společnosti módy a aktuálních módních trendů.

Náš tip pro rozmarné růžové léto

Tento způsob léta zdá se být…. růžový! Ano, u nás je tomu přesně tak! Letošní prázdninovou nabídku jsme se rozhodli ladit do růžova, a proč by také ne? Podobně jako vinaři nedají dopustit na růžová vína zvláště ve slunečných letních měsících a tvrdí, že rosé je právě v tomto období ideální variantou, i my doporučujeme užít si léto s kabelkou JADISE v růžové barvě.   

 

Naším letním tipem je Lily, která představuje dokonalý luxus v malém provedení. Na první pohled je to jednoduchá, ale designově vychytaná dámská kabelka z jemné hovězí kůže, která je variabilní díky bílému odnímatelnému klipsu ve tvaru očí. Udělá radost každé ženě, která hledá jemný, mladistvý a originální růžový doplněk v elegantním kabátě.

 

A pokud nechcete zůstat u jedné růžové kabelky, můžete si z naší nabídky vybrat ještě malou Sabrinu LOVE IT v růžové nebo růžovo zelené variantě. Záleží na vašem vkusu. Vždyť i u vína máme rádi možnost výběru a ochutnáváme více vzorků, než se rozhodneme pro tu pravou odrůdu pro vlahý večer. Takže neváhejte a vybírejte! Rozmarné růžové léto s kabelkou JADISE je tu právě pro vás!

 

Nahoru
9 položek celkem