Blog

Je tu květen, uvolněte se!

Tématem letošního května je uvolňování. Po zimních měsících v lockdownu se blýská na lepší časy! Letní počasí i rozhodnutí odborníků o postupném otevírání obchodů, zahrádek, muzeí, galerií a dalších míst přinášejí naději, že opět budeme chodit do společnosti. A tak se uvolněte i vy a vydejte se ven s novou chic kabelkou, která potěší Vaši ženskou duši.

Z Itálie jsme přivezli několik žhavých novinek. Tou první jsou kabelky z řady Jessica. Jde o nadčasové módní doplňky, ozvláštněné ozdobou z pozinkovaného niklu ve tvaru písmene J jako JADISE. Kabelky jsou vyrobeny z pravé kůže, uvnitř zesílené, což způsobuje jejich hebkost. Jsou dostupné v různých barevných provedeních či v kombinaci s hadím vzorem, takže určitě si vyberete!

Další novinkou jsou kabelky, jejichž jednotícím prvkem je originální kruhové zapínání. To na první pohled vypadá jako zlatý šperk, na druhý překvapí i drobnými detaily, jako jsou prvky sicilské majoliky na zapínání včetně jeho vnitřní strany. Italský designér Massimiliano D´Angelo pracuje s tímto prvkem u kabelek různých řad, například u Lily Glamour Nude, Lily Chic či Loly Chic. Občas používá také korále místo rukojeti či zdobný střapec, čímž podtrhuje mladistvý look kabelek.

Jarně působí kabelka pro romantické duše, což je náš třetí tip pro nadcházející měsíce.  Tím je Adele Romantica. Vyznačuje se především originální vyšívanou látkou s motivem květin, která ji činí výjimečnou a zcela nezaměnitelnou. Tak se spolu vydejte na romantické rande! Tato Adele nabízí souznění s přírodou v každém okamžiku a také u kávy na zahrádce se s ní budete cítit jako doma.

Tak vybírejte a vydejte se na procházku probouzejícím se městem!

 

Náš vánoční tip: kožená peněženka

Také přemýšlíte, čím udělat radost pod stromečkem vašim blízkým? Máme pro vás tip na elegantní dárek, kterým potěšíte nejednu dívku či ženu! Dámské kožené peněženky JADISE jsou krásné, praktické a vzhledem ke kvalitnímu zpracování pravé kůže vydrží déle než jednu sezónu. V naší kolekci si navíc vyberete jak jednobarevné kousky, ozvláštněné typickým dekorem sicilské majoliky, tak peněženky s pruhy či puntíky, které krásně ladí k našim kabelkám.

Peněženky JADISE mají vše, co taková správná peněženka má mít – místo na bankovky, uzavíratelnou kapsu na mince i kapsy pro platební karty či další doklady. Mimochodem, víte, že v moderních peněženkách se poprvé objevila malá pouzdra na kreditní karty už v 50. letech minulého století? I peněženky totiž reagují na světový vývoj. Jejich příchod na svět koncem 17. století byl dán rozvojem bankovek a když papírové peníze doprovodily již existující mince, vzal za své i do té doby používaný měšec. Portmonka, jak se také peněžence říkalo, se rychle zabydlela, protože umožnila pánům i dámám snadné přenášení a skladování peněz.

Ale konec historické exkurze. Dnes tu máme rok 2020 a rok 2021 už klepe na dveře. Proto neváhejte a vybírejte z naší nabídky. Přejeme vám šťastnou ruku, radostné Vánoce a v novém roce plnou peněženku!

Je tu máj, lásky čas…
Květen je považován za nejromantičtější měsíc v roce. Na 1. Máje se zamilované páry
líbají pod rozkvetlou třešní,
ruku v ruce chodí do parků a občas sáhnou i do literatury
pro pár veršů, z nichž nejslavnější jsou bezesporu ty
od Karla Hynka Máchy, kdy právě
v tento čas hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj…

Vaši vyvolenou však můžete v měsíci lásky překvapit nejen básní, ale i hezkým dárkem,
například v podobě růžové
luxusní kabelky. Pro tuto příležitost jsme pro vás v JADISE
vybrali malou Sabrinu Love It, která v sobě skrývá jak
slovo láska, tak sympatie k Itálii,
ve které byla ze sto procent vyrobena.

Originální dámská kabelka v růžovém provedení kombinuje tři druhy tzv. Nappa kůží
plnolící useň, potištěnou hovězinu
(vyměnitelný černý díl) a hadí kůži. Kabelka s klopou
je vybavena elegantním pákovým uzavíráním s logem JADISE
a uvnitř má jeden prostor
s víceúčelovou kapsičkou na mobil či jiné drobné předměty. Malá Sabrina je milým úsměvem

po boku ženy, která stejně jako ona může být roztomilou průvodkyní ve dnech všedních
i slavnostních a která vás
opravdu nikdy nezklame!
Nahoru
17 položek celkem