Blog

Náš vánoční tip: kožená peněženka

Také přemýšlíte, čím udělat radost pod stromečkem vašim blízkým? Máme pro vás tip na elegantní dárek, kterým potěšíte nejednu dívku či ženu! Dámské kožené peněženky JADISE jsou krásné, praktické a vzhledem ke kvalitnímu zpracování pravé kůže vydrží déle než jednu sezónu. V naší kolekci si navíc vyberete jak jednobarevné kousky, ozvláštněné typickým dekorem sicilské majoliky, tak peněženky s pruhy či puntíky, které krásně ladí k našim kabelkám.

Peněženky JADISE mají vše, co taková správná peněženka má mít – místo na bankovky, uzavíratelnou kapsu na mince i kapsy pro platební karty či další doklady. Mimochodem, víte, že v moderních peněženkách se poprvé objevila malá pouzdra na kreditní karty už v 50. letech minulého století? I peněženky totiž reagují na světový vývoj. Jejich příchod na svět koncem 17. století byl dán rozvojem bankovek a když papírové peníze doprovodily již existující mince, vzal za své i do té doby používaný měšec. Portmonka, jak se také peněžence říkalo, se rychle zabydlela, protože umožnila pánům i dámám snadné přenášení a skladování peněz.

Ale konec historické exkurze. Dnes tu máme rok 2020 a rok 2021 už klepe na dveře. Proto neváhejte a vybírejte z naší nabídky. Přejeme vám šťastnou ruku, radostné Vánoce a v novém roce plnou peněženku!

Je tu máj, lásky čas…
Květen je považován za nejromantičtější měsíc v roce. Na 1. Máje se zamilované páry
líbají pod rozkvetlou třešní,
ruku v ruce chodí do parků a občas sáhnou i do literatury
pro pár veršů, z nichž nejslavnější jsou bezesporu ty
od Karla Hynka Máchy, kdy právě
v tento čas hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj…

Vaši vyvolenou však můžete v měsíci lásky překvapit nejen básní, ale i hezkým dárkem,
například v podobě růžové
luxusní kabelky. Pro tuto příležitost jsme pro vás v JADISE
vybrali malou Sabrinu Love It, která v sobě skrývá jak
slovo láska, tak sympatie k Itálii,
ve které byla ze sto procent vyrobena.

Originální dámská kabelka v růžovém provedení kombinuje tři druhy tzv. Nappa kůží
plnolící useň, potištěnou hovězinu
(vyměnitelný černý díl) a hadí kůži. Kabelka s klopou
je vybavena elegantním pákovým uzavíráním s logem JADISE
a uvnitř má jeden prostor
s víceúčelovou kapsičkou na mobil či jiné drobné předměty. Malá Sabrina je milým úsměvem

po boku ženy, která stejně jako ona může být roztomilou průvodkyní ve dnech všedních
i slavnostních a která vás
opravdu nikdy nezklame!
Až se opět vydáme za zábavou…

Jak to tak vypadá, na pohodovou návštěvu restaurací, barů a společenských událostí si díky koronaviru ještě nějakou dobu počkáme. O to radostnější okamžik to však může být, až tato situace opravdu nastane! Již nyní se na něj můžete připravit a třeba ve volných chvílích při brouzdání po internetu snít o tom s kým, kam a také v čem na první svobodnou party vyrazit…

 

Tady je náš tip pro lepší časy! Dobrou společnicí pro takovou slavnostní chvíli může být dámská luxusní kabelka, jako je například Lily Tiger Black. Je vyrobena z pravé kůže a originální svým nezaměnitelným designem. Charakteristické jsou pro ni pruhy, inspirované přírodou a především tygřím vzorem, který mrštná šelma hrdě nosí na své zlatožluté či rudohnědé srsti. Naše malá tygřice však vsadila hlavně na žlutou, zelenkavou a černou kombinaci barev; a kabelku zdobí také perly, které jí přidávají na svěžesti a lesku, podobně jako to dovedou třpytivé kapky rosy na zelené trávě.

 

Pokud je na vás tento tygří vzor z kolekce JADISE příliš divoký, prohlédněte si v klidu domova další kabelky v našem e-shopu. Určitě najdete „srdcovku“ podle vašeho gusta. Aktuálně připravujeme rozšíření naší kolekce o nabídku kabelek se vzory tradiční sicilské majoliky, která inspirovala italského designéra Massimiliana D´Angelo k dalším černým, bílým a černobílým variacím. Návrhář rád využívá oblíbené motivy kachliček, vycházející z kultury největšího ostrova ve Středozemním moři, a to jak v potiscích, tak ve vzorech vytlačených do kůže. Některé z kabelek této řady ozvláštnil koženými růžovými prvky či designově řešenou rukojetí.

Nahoru
16 položek celkem