Jadise bez hranic

Nedávno nás v českém týmu JADISE zaujaly dvě fotografie z obchodních domů ve světových metropolích. Ten první snímek vznikl v Tokiu. Je na něm usmívající se mladá dívka s uhrančivým pohledem, pózující s originální kabelkou naší značky, která očividně ladí k jejímu červenému roláku. Mladou Japonku uhranula hadí kůže červené barvy kombinovaná s dalmatinským vzorem i černými snímatelnými klipsy. No řekněte sami – není to dobrá volba?!

Druhý snímek pochází ze Spojených arabských emirátů. Pokud nás zrak neklame, elegantně oblečenou ženou, pečlivě střeženou ochrankou, je Buthaina Al Raisi, v arabském světě populární herečka a modelka pocházející z Ománu. Je to určitě vlivná žena. Na Instagramu ji sleduje 4,6 milionů followerů! I na YouTube můžete najít video, například z jejího nakupování v Dubaji, a vidět na vlastní oči, jak vypadá opravdová vášeň pro návštěvu luxusních obchodů. Na této fotografii z února letošního roku Buthaina Al Raisi v očividně dobré náladě vyráží do společnosti, vybavena designově originální  kabelkou JADISE v bíločerné kombinaci.

Tyto dvě fotografie jsou jasným důkazem toho, že kabelky JADISE jsou kabelkami bez hranic. Nepotřebují pas, aby cestovaly po světě. Nepotřebují ani Google překladač, protože k ženám promlouvají srozumitelným jazykem. Líbí se hvězdám i obyčejným holkám, které se rozhodnou investovat do elegantního doplňku. Platí to na jakémkoliv konci zeměkoule. A když mohou kabelky JADISE nosit zmíněné dámy ve světě, proč by si je nemohla vzít do společnosti třeba  Hanka z Prahy, Anička z Brna či Martina ze Zlína? Milé dámy, těšíme se na vaše originální fotografie z českého prostředí!

 jadise-photoshoot

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení