Jadise bez hranic

Nedávno nás v českém týmu JADISE zaujaly dvě fotografie z obchodních domů ve světových metropolích. Ten první snímek vznikl v Tokiu. Je na něm usmívající se mladá dívka s uhrančivým pohledem, pózující s originální kabelkou naší značky, která očividně ladí k jejímu červenému roláku. Mladou Japonku uhranula hadí kůže červené barvy kombinovaná s dalmatinským vzorem i černými snímatelnými klipsy. No řekněte sami – není to dobrá volba?!

Druhý snímek pochází ze Spojených arabských emirátů. Pokud nás zrak neklame, elegantně oblečenou ženou, pečlivě střeženou ochrankou, je Buthaina Al Raisi, v arabském světě populární herečka a modelka pocházející z Ománu. Je to určitě vlivná žena. Na Instagramu ji sleduje 4,6 milionů followerů! I na YouTube můžete najít video, například z jejího nakupování v Dubaji, a vidět na vlastní oči, jak vypadá opravdová vášeň pro návštěvu luxusních obchodů. Na této fotografii z února letošního roku Buthaina Al Raisi v očividně dobré náladě vyráží do společnosti, vybavena designově originální  kabelkou JADISE v bíločerné kombinaci.

Tyto dvě fotografie jsou jasným důkazem toho, že kabelky JADISE jsou kabelkami bez hranic. Nepotřebují pas, aby cestovaly po světě. Nepotřebují ani Google překladač, protože k ženám promlouvají srozumitelným jazykem. Líbí se hvězdám i obyčejným holkám, které se rozhodnou investovat do elegantního doplňku. Platí to na jakémkoliv konci zeměkoule. A když mohou kabelky JADISE nosit zmíněné dámy ve světě, proč by si je nemohla vzít do společnosti třeba  Hanka z Prahy, Anička z Brna či Martina ze Zlína? Milé dámy, těšíme se na vaše originální fotografie z českého prostředí!

 jadise-photoshoot

 

Zpět do obchodu