Networking s MINERVOU 21

Co že to je MINERVA 21? Tentokrát nejde o žádný nový typ šicího stroje české výroby ani o římskou bohyni řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovanou s řeckou Athénou. Jde o spolek, který se snaží „čeřit vodu“ v české společnosti a podporovat hlavně ženy, které se spolu chtějí setkávat, spolupracovat a sdílet to, co umí a dělají. I proto jsme představili značku JADISE na networkingovém setkání brněnského klubu Spolku MINERVA 21.

A užili jsme si příjemný podvečer v hotelu Amphone v hezké společnosti. S námi tu byla i Martina Látalová, která vyrábí oblečení pro děti, majitel velkoobchodu vínem i tří brněnských winebarů just.WINE, sportovní legendy sestry Machatovy, autorka jejich biografie Věra Staňková či podnikatelka Květa Santlerová se svou knihou Slušnost není slabost. I další návštěvníci nabídli celou řadu tipů, kde například koupit výbornou židli či hůlky, kdy navštívit Grand Prix v moderní gymnastice či jak se stát rentiérem a mnohé další. Byl to prostě super podvečer!

My jsme na něm představili vybrané kousky z naší kolekce JADISE i úplné novinky. Zaujaly především Sabriny Optical žlutá a červená, fialové malované kabelky Silvia a Lily a zcela nové kousky, které doputovaly od italského výrobce – Sabrina a Lily ve vínovém provedení. Ty jsou také naším aktuálním tipem na kabelku měsíce – obě jsou mrkavé a zajímavě kombinují barvy s geometrickými prvky. Určitě jim věnujte pozornost!

Zpět do obchodu