Networking s MINERVOU 21

Co že to je MINERVA 21? Tentokrát nejde o žádný nový typ šicího stroje české výroby ani o římskou bohyni řemesel, umění, moudrosti a války, ztotožňovanou s řeckou Athénou. Jde o spolek, který se snaží „čeřit vodu“ v české společnosti a podporovat hlavně ženy, které se spolu chtějí setkávat, spolupracovat a sdílet to, co umí a dělají. I proto jsme představili značku JADISE na networkingovém setkání brněnského klubu Spolku MINERVA 21.

A užili jsme si příjemný podvečer v hotelu Amphone v hezké společnosti. S námi tu byla i Martina Látalová, která vyrábí oblečení pro děti, majitel velkoobchodu vínem i tří brněnských winebarů just.WINE, sportovní legendy sestry Machatovy, autorka jejich biografie Věra Staňková či podnikatelka Květa Santlerová se svou knihou Slušnost není slabost. I další návštěvníci nabídli celou řadu tipů, kde například koupit výbornou židli či hůlky, kdy navštívit Grand Prix v moderní gymnastice či jak se stát rentiérem a mnohé další. Byl to prostě super podvečer!

My jsme na něm představili vybrané kousky z naší kolekce JADISE i úplné novinky. Zaujaly především Sabriny Optical žlutá a červená, fialové malované kabelky Silvia a Lily a zcela nové kousky, které doputovaly od italského výrobce – Sabrina a Lily ve vínovém provedení. Ty jsou také naším aktuálním tipem na kabelku měsíce – obě jsou mrkavé a zajímavě kombinují barvy s geometrickými prvky. Určitě jim věnujte pozornost!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení