Nevíte si rady s výběrem kabelky?

Návodů, jak si vybrat tu správnou kabelku, najdete ve světě českého internetu celou řadu. Mnohé elektronické verze ženských časopisů začínají s výčtem rad u 1) kvality, 2) designu, 3) barvy, 4) sezónnosti či 5) příležitostí, kdy a kam chcete kabelku nosit a co v ní chcete nosit, počínaje rtěnkou, mobilem, diářem a konče počítačem, svetrem, šálou či klecí na činčilu. Také pomáhají s rozhodováním, zda si pořídit kabelku velkou či malou. A to je, podle stylistů a módních poradců, také věda.

Obecně se tvrdí, že velké kabelky (na rozdíl od mikrokabelek) sluší spíše štíhlým dámám. Širší tašky pomáhají vytvářet dojem širších boků, zadku i břicha. Menší a boubelatější ženy by se proto měly vyhnout velikým kabelkám, ale také taškám s extra dlouhými popruhy, které opticky zkracují nohy. Všichni by se v podstatě měli držet rady, že kabelka by neměla být širší než šířka těla. Tvar kabelky by také měl jít proti tvaru těla, tedy malé ženy by si měly vybírat spíše obdélné kabelky, zatímco štíhlé a vysoké ženy mohou s klidným svědomím sáhnout po kruhové kabelce XXL.

Díky za všechna doporučení. Jsou užitečná a je dobré je mít na paměti. Až se však budete při koupi rozhodovat, nezapomeňte přitom na jednu neméně důležitou věc – s kabelkou je to jako s láskou na první pohled. Vidíte ji a víte, že to je ona, vaše vyvolená! Když vás tento pohled neopustí ani při pohledu do zrcadla, neváhejte ani vteřinu. Se správnými kabelkami je to totiž stejné jako v písničce Pavla Dobeše Něco o lásce. A v té se zpívá, že láska, i když je prevít, nemůže se nikomu dvakrát zjevit. A tak se raději rozhodněte jako ve finále téhle písně: „Protože jestli byste na ni měli myslet, to radši vstaňte a jděte za ní ihned, utíkejte, než vám zmizí navždycky.“

Jadise_focení

Zpět do obchodu