Jen z prvotřídních materiálů může vzniknout prvotřídní výrobek

„Konec dobrý, všechno dobré,“ říká jedno české rčení. Používáme ho v různých životních situacích, i když občas hraje roli náhoda nebo štěstí. Jsou však procesy, u nichž by dobrý konec nikdy nenastal bez dobrého začátku. Na sto procent to platí při výrobě koženého zboží. Výrobky špičkové kvality proto vždy začínají svůj příběh výběrem a mistrovským zpracováním kůže.

V našem případě se tak děje v továrnách a dílnách ve Florencii a Neapoli – tedy v místech, která jsou ve svém oboru celosvětově vyhlášená. A nutno říct, že právem – vždyť kořeny koželužského umění tu sahají až do středověku a metody opalování, používané při zpracování kůže, bývaly rodinným tajemstvím, stejně tak jako dobré rady a potřebná zručnost. Předkové dobře věděli, jak využít extrakty z rostlin místo dnešních chemických látek a jak zpracovat kůži, aby byla co nejjemnější. Na jejich dovednostech staví i současní italští výrobci, kteří se hrdě hlásí k této tradici a jejichž společným poznávacím znamením je úcta k řemeslu. Mají ji v krvi a zřejmě i v DNA. 

Pouze tradice však k úspěchu nestačí. Prvotřídní výrobek musí zaujmout současnou generaci, která je náročná a všímá si jak kvality a způsobu zpracování usně, tak mnoha drobných detailů v šití, v používání designových prvků a jednotlivých doplňků. Proto tvůrci značky JADISE pečlivě vybírají například kožešiny nebo pracují se zdobnými částmi z galvanického niklu či galvanického zlata, které dávají kabelkám originální vzhled a jsou zárukou jejich delší životnosti. Dobře totiž vědí, že luxusní kabelka je pro ženy totéž, co pro muže luxusní hodinky – správná investice spojená s vyjádřením vlastní osobnosti.

LAVORAZIONE-ARTIGIANALE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení