Kdo chce být trendy, jede do Milána!

A přesně tam jsme zamířili v neděli 10. února, podobně jako 10 000 odborných návštěvníků z celého světa! Třídenní veletrh MIPEL, na kterém prezentují své novinky tvůrci více než 300 TOP módních značek z dvaceti zemí, je totiž rájem pro všechny milovníky kabelek, batohů, klobouků, rukavic, deštníků a dalších módních doplňků. My jsme se samozřejmě zaměřili hlavně na dámské kabelky a vybírali jsme z nové kolekce značky JADISE zajímavé modely, které v Česku představíme na podzim roku 2019.

A že bylo z čeho vybírat! Nová kolekce JADISE je krásná, barevná a zahrnuje jak velké dámské elegantní tašky, tak například originální kousky s ručně malovaným triskelionem - symbolem Sicílie či sicilskou bižuterií Majoli, funkční crossbody kabelky či ledvinky, vše v prvotřídní kvalitě. K výrobě byly použity hovězí kůže z Itálie, Brazílie a Indonésie nebo hadí kůže z Asie, především z Číny. 

Kabelky v Miláně představoval přímo sicilský designér Massimiliano D´Angelo spolu s podnikatelem Emilio Lombardim, kteří jsou pyšní na to, že jejich kabelky se nevyrábějí na sklad, ale vždy přímo na zakázku. Podzim nám ukáže, zda jsme pro vás vybrali správně. Jedno je však jisté – každá žena bude s kabelkami JADISE vypadat jako z milánského žurnálu.   

 Milano_Jadise

Zpět do obchodu