Náš tip pro rozmarné růžové léto

Tento způsob léta zdá se být…. růžový! Ano, u nás je tomu přesně tak! Letošní prázdninovou nabídku jsme se rozhodli ladit do růžova, a proč by také ne? Podobně jako vinaři nedají dopustit na růžová vína zvláště ve slunečných letních měsících a tvrdí, že rosé je právě v tomto období ideální variantou, i my doporučujeme užít si léto s kabelkou JADISE v růžové barvě.   

 

Naším letním tipem je Lily, která představuje dokonalý luxus v malém provedení. Na první pohled je to jednoduchá, ale designově vychytaná dámská kabelka z jemné hovězí kůže, která je variabilní díky bílému odnímatelnému klipsu ve tvaru očí. Udělá radost každé ženě, která hledá jemný, mladistvý a originální růžový doplněk v elegantním kabátě.

 

A pokud nechcete zůstat u jedné růžové kabelky, můžete si z naší nabídky vybrat ještě malou Sabrinu LOVE IT v růžové nebo růžovo zelené variantě. Záleží na vašem vkusu. Vždyť i u vína máme rádi možnost výběru a ochutnáváme více vzorků, než se rozhodneme pro tu pravou odrůdu pro vlahý večer. Takže neváhejte a vybírejte! Rozmarné růžové léto s kabelkou JADISE je tu právě pro vás!

 

Zpět do obchodu