Je tu květen, uvolněte se!

Tématem letošního května je uvolňování. Po zimních měsících v lockdownu se blýská na lepší časy! Letní počasí i rozhodnutí odborníků o postupném otevírání obchodů, zahrádek, muzeí, galerií a dalších míst přinášejí naději, že opět budeme chodit do společnosti. A tak se uvolněte i vy a vydejte se ven s novou chic kabelkou, která potěší Vaši ženskou duši.

Z Itálie jsme přivezli několik žhavých novinek. Tou první jsou kabelky z řady Jessica. Jde o nadčasové módní doplňky, ozvláštněné ozdobou z pozinkovaného niklu ve tvaru písmene J jako JADISE. Kabelky jsou vyrobeny z pravé kůže, uvnitř zesílené, což způsobuje jejich hebkost. Jsou dostupné v různých barevných provedeních či v kombinaci s hadím vzorem, takže určitě si vyberete!

Další novinkou jsou kabelky, jejichž jednotícím prvkem je originální kruhové zapínání. To na první pohled vypadá jako zlatý šperk, na druhý překvapí i drobnými detaily, jako jsou prvky sicilské majoliky na zapínání včetně jeho vnitřní strany. Italský designér Massimiliano D´Angelo pracuje s tímto prvkem u kabelek různých řad, například u Lily Glamour Nude, Lily Chic či Loly Chic. Občas používá také korále místo rukojeti či zdobný střapec, čímž podtrhuje mladistvý look kabelek.

Jarně působí kabelka pro romantické duše, což je náš třetí tip pro nadcházející měsíce.  Tím je Adele Romantica. Vyznačuje se především originální vyšívanou látkou s motivem květin, která ji činí výjimečnou a zcela nezaměnitelnou. Tak se spolu vydejte na romantické rande! Tato Adele nabízí souznění s přírodou v každém okamžiku a také u kávy na zahrádce se s ní budete cítit jako doma.

Tak vybírejte a vydejte se na procházku probouzejícím se městem!

 

Zpět do obchodu