Náš vánoční tip: kožená peněženka

Také přemýšlíte, čím udělat radost pod stromečkem vašim blízkým? Máme pro vás tip na elegantní dárek, kterým potěšíte nejednu dívku či ženu! Dámské kožené peněženky JADISE jsou krásné, praktické a vzhledem ke kvalitnímu zpracování pravé kůže vydrží déle než jednu sezónu. V naší kolekci si navíc vyberete jak jednobarevné kousky, ozvláštněné typickým dekorem sicilské majoliky, tak peněženky s pruhy či puntíky, které krásně ladí k našim kabelkám.

Peněženky JADISE mají vše, co taková správná peněženka má mít – místo na bankovky, uzavíratelnou kapsu na mince i kapsy pro platební karty či další doklady. Mimochodem, víte, že v moderních peněženkách se poprvé objevila malá pouzdra na kreditní karty už v 50. letech minulého století? I peněženky totiž reagují na světový vývoj. Jejich příchod na svět koncem 17. století byl dán rozvojem bankovek a když papírové peníze doprovodily již existující mince, vzal za své i do té doby používaný měšec. Portmonka, jak se také peněžence říkalo, se rychle zabydlela, protože umožnila pánům i dámám snadné přenášení a skladování peněz.

Ale konec historické exkurze. Dnes tu máme rok 2020 a rok 2021 už klepe na dveře. Proto neváhejte a vybírejte z naší nabídky. Přejeme vám šťastnou ruku, radostné Vánoce a v novém roce plnou peněženku!

Zpět do obchodu