Nebojte se vzorů či barev aneb tipy pro barevnější podzim

Nová podzimní kolekce JADISE, která právě dorazila ze Sicílie, přináší nové vzory i barevné kombinace. Jakoby chtěla prozářit pošmourné středoevropské počasí, rozpustit ranní mlhy a namíchat do palety potemnělých podzimních barev více jasu, svěžesti i radosti. Tak na chvilku zahoďte konzervativismus a rozšiřte vaše kabelky v klasickém černém provedení o další živé varianty.

                IMG_0631_1

 Tak třeba s oranžovou bude váš podzim určitě veselejší! V nové kolekci se v těchto barvách snaží získat vaši pozornost dvě krasavice Sabrina  https://www.jadise.cz/luxusni-kozena-kabelka-jadise--sabrina-se-cvocky--oranzova/ a Kate https://www.jadise.cz/kozena-kabelka-jadise-kate--majolika-masai/. Oběma sice sluší více barev, ale uznejte, že oranžová varianta doplněná zdobnými kovovými prvky s vyraženým vzorem tradiční sicilské keramické dlaždice jim dává naprostý punc originality.

IMG_0383 (1)

Váš podzimní šatník můžete vyladit také do okrových či zelených tónů. Okrová sluší například minimalistické Anně, elegantní dámské kabelce pro různé společenské příležitosti. Také zelená Adele Actuality může být svěžím doplňkem. Díky zajímavé rukojeti i popruhu přes rameno je variabilní, navíc je krásná, praktická i dostatečně velká, aby se do ní vešlo přesně to, co žena potřebuje.

Do třetice tu máme varianty pro dámy, které chtějí skloubit sportovní i elegantní look a navíc mají rády károvaný vzor. Ten se objevuje například u kabelek Jessica Check https://www.jadise.cz/damska-kozena-kabelka-jadise-jessica-check--zelena/ a Kate Check https://www.jadise.cz/damska-kozena-kabelka-jadise-kate-oranzova-check/, které nápaditě kombinují kvalitní pravou kůži se vzorovanou károvanou látkou. Hledáte-li společnice pro podzimní procházky, popusťte uzdu fantazii a vyberte si z nové kolekce JADISE tu pravou!

IMG_0538

Zpět do obchodu