Historie Jadise

Značka JADISE vznikla v roce 2012 nedaleko sicilského města Trapani, a to spojením designéra Massimiliana D´Angela a podnikatele Emilia Lombardiho. Název značky je inspirován francouzským slovem jadis jakožto symbolu „dávných časů“, kdy se veškerá italská řemeslná tvorba vyznačovala osvědčenými postupy, předávanými z generace na generaci, a výběrem těch nejkvalitnějších materiálů. Značka JADISE a její tvůrce se tak hlásí k minulosti a tradici ve spojení se současnými módními trendy.


První kolekce značky JADISE vznikla v roce 2012 a byla prezentována v 65 prodejnách po celé jižní a střední Itálii. Značka se od počátku těšila velkému zájmu mezi obchodníky i zákazníky a rychle expandovala. Dnes má kromě Itálie zastoupení v 34 zemích, mj. v USA, Japonsku, Koreji, Hongkongu, Tchaj-wanu, Malajsii, Rusku, Ukrajině, Bulharsku, Polsku, Španělsku, Portugalsku, Maltě, Francii, Řecku, Ghaně, Keni a dalších. K reprezentaci značky pro mezinárodní odběratele přispívá především pravidelná prezentace výrobků JADISE na jednom z nejvýznamnějších veletrhů MIPEL / MICAM – WHITE. Značka byla také několikrát nominována na ocenění ve světě módy a řemeslné výroby. V roce 2016 byla vybrána jako nejlepší vznikající značka v jižní Itálii v rámci projektu WHITE MILANO.

img_5374 copia_2x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení