Designer Massimiliano D´Angelo

Spoluzakladatel a umělecký ředitel JADISE se narodil v Palermu v roce 1983. Již od mládí se zajímal o svět módy a řemesel. Díky malé rodinné firmě na výrobu košil trávil hodně času mezi různými látkami, barvami a vzory.

Massimiliano začal pracovat jako grafik a jeho vášní se stala tzv. technika personalisace, kdy umně využíval různé tisky, výšivky a rytiny. Po několika nezávislých projektech v oblasti merchandisingu se rozhodl věnovat se něčemu většímu a opravdovému. Převratnou událostí v jeho kariéře bylo setkání s podnikatelem Emiliem Lombardim. V roce 2012 společně založili značku JADISE.

Jako samouk vedený instinktem začal Massimiliano experimentovat. Díky svým řemeslným schopnostem ve spojení s citem pro módu začal tvořit dosud nevídané kombinace, které v minulých letech oslovily nespočet domácích i zahraničních obchodníků a zákazníků. Inspirací pro značku JADISE se mu stala sicilská kultura, cestování, umění a fotografie. Jeho kreativní přístup a znalost postupů tradiční řemeslné výroby daly vzniknout výrobkům, které jedinečně reflektují ženskost, eleganci a bezstarostnost.

DISEGNI-JADISE-BAG

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení