Designer Massimiliano D´Angelo

Spoluzakladatel a umělecký ředitel JADISE se narodil v Palermu v roce 1983. Již od mládí se zajímal o svět módy a řemesel. Díky malé rodinné firmě na výrobu košil trávil hodně času mezi různými látkami, barvami a vzory.

Massimiliano začal pracovat jako grafik a jeho vášní se stala tzv. technika personalisace, kdy umně využíval různé tisky, výšivky a rytiny. Po několika nezávislých projektech v oblasti merchandisingu se rozhodl věnovat se něčemu většímu a opravdovému. Převratnou událostí v jeho kariéře bylo setkání s podnikatelem Emiliem Lombardim. V roce 2012 společně založili značku JADISE.

Jako samouk vedený instinktem začal Massimiliano experimentovat. Díky svým řemeslným schopnostem ve spojení s citem pro módu začal tvořit dosud nevídané kombinace, které v minulých letech oslovily nespočet domácích i zahraničních obchodníků a zákazníků. Inspirací pro značku JADISE se mu stala sicilská kultura, cestování, umění a fotografie. Jeho kreativní přístup a znalost postupů tradiční řemeslné výroby daly vzniknout výrobkům, které jedinečně reflektují ženskost, eleganci a bezstarostnost.

DISEGNI-JADISE-BAG

Zpět do obchodu