Jste připraveny na divadelní sezónu?

Jste připraveny na divadelní sezónu?

Chystáte se v těchto dnech do divadla? Čeká vás premiéra nebo návštěva slavnostního gala představení? Říkáte ANO? Pak zahoďte všechny modré džíny a batohy a vsaďte na eleganci, která k návštěvě divadelního stánku bezesporu patří. JADISE vás při tom nenechá na holičkách!

K šatům, ať už pouzdrovým či rozevlátým, nebo ke kalhotám důmyslně sladěným s oblečením a doplňky, u nás vždy najdete vhodnou a elegantní malou kabelku. Můžete si vybrat především z řady Lily - od jednobarevných kousků, které se dají dobře kombinovat s oblečením různých stylů, vzorů a barev, až po designově mrkavé a nepřehlédnutelné variace z kůží, ozvláštněné například ruční malbou, ozdobami ve tvaru JDS a mnoha dalšími originálními prvky. Každá žena si vybere podle vlastního gusta!

Naším tipem může být například Lily COCCO vínovo-černá, která na první pohled vyniká kombinací sametově hebkého povrchu s reliéfem krokodýlí kůže. Může to být i luxusní Lily barevná, vyrobená z hovězí Nappa kůže a patch tkaniny, připomínající noční oblohu v záři reflektorů, ozvláštněná výlisky ve tvaru bodlinek. Anebo do třetice Lily Cavallino Cobalto namodrale kobaltové barvy, dokonale využívající spojení dvou různých kůží v jednom tónu.

Inspirovali jsme vás? Která Lily z naší nabídky se vám nejvíc líbí?