JADISE v záři reflektorů na přehlídkovém mole

Naše kabelky JADISE se poprvé v Česku prošly spolu s modelkami po přehlídkovém mole a hned při své premiéře zaujaly! Stalo se tak na veletrhu STYL a KABO v Brně, kde jsme se zúčastnili módní přehlídky STYL SHOW II. Máme radost, že se naše kolekce návštěvníkům líbila a že po přehlídce se u nás na stánku zastavila spousta lidí, kteří si přišli kabelky detailně prohlédnout a také objednat.

A co jsme v Brně předvedli? Veletržní prezentaci jsme otevřeli luxusními kousky, zdobenými ruční květinovou malbou a vyrobenými ze tří druhů tzv. Nappa kůží, kombinující plnolící usně s potištěnou hovězinou a kůží z hada, jehož šupiny mají duhový lesk. Do kolekce jsme zařadili společenské kabelky různých velikostí, ale také originální batoh nebo malou kabelku QuboRobot nezvyklého tvaru. „Snažili jsme se, aby naše prezentace byla pestrá a ukázala celou šíři naší nabídky, ze které si vyberou jak mladé dívky hledající něco originálního, tak dámy různého věku, které oceňují hlavně jedinečnost, eleganci a kvalitu,“ dodává Simona Spoustová, která firmu JADISE zastupuje na středoevropském trhu.

Přehlídka byla během třídenního veletrhu k vidění každý den dvakrát a kabelky JADISE se při ní ocitly v dobré a mezinárodní společnosti návrhářů a výrobců oděvů z Austrálie, Ruska, Ukrajiny, Slovenska a Česka. Návštěvníci si také mohli kabelky přímo na stánku nakombinovat s módními deštníky z Řecka a Itálie. „Mnoho let se snažím propagovat fakt, že deštník je podobně jako kabelka především svébytný módní doplněk, který podtrhuje osobnost svého nositele či nositelky. Naše nabídka deštníků, které už pětadvacet let do Česka dovážíme, je opravdu široká, takže není problém najít i k luxusní kabelce JADISE vhodný a moderní deštník.“

Zpět do obchodu