Až se opět vydáme za zábavou…

Jak to tak vypadá, na pohodovou návštěvu restaurací, barů a společenských událostí si díky koronaviru ještě nějakou dobu počkáme. O to radostnější okamžik to však může být, až tato situace opravdu nastane! Již nyní se na něj můžete připravit a třeba ve volných chvílích při brouzdání po internetu snít o tom s kým, kam a také v čem na první svobodnou party vyrazit…

 

Tady je náš tip pro lepší časy! Dobrou společnicí pro takovou slavnostní chvíli může být dámská luxusní kabelka, jako je například Lily Tiger Black. Je vyrobena z pravé kůže a originální svým nezaměnitelným designem. Charakteristické jsou pro ni pruhy, inspirované přírodou a především tygřím vzorem, který mrštná šelma hrdě nosí na své zlatožluté či rudohnědé srsti. Naše malá tygřice však vsadila hlavně na žlutou, zelenkavou a černou kombinaci barev; a kabelku zdobí také perly, které jí přidávají na svěžesti a lesku, podobně jako to dovedou třpytivé kapky rosy na zelené trávě.

 

Pokud je na vás tento tygří vzor z kolekce JADISE příliš divoký, prohlédněte si v klidu domova další kabelky v našem e-shopu. Určitě najdete „srdcovku“ podle vašeho gusta. Aktuálně připravujeme rozšíření naší kolekce o nabídku kabelek se vzory tradiční sicilské majoliky, která inspirovala italského designéra Massimiliana D´Angelo k dalším černým, bílým a černobílým variacím. Návrhář rád využívá oblíbené motivy kachliček, vycházející z kultury největšího ostrova ve Středozemním moři, a to jak v potiscích, tak ve vzorech vytlačených do kůže. Některé z kabelek této řady ozvláštnil koženými růžovými prvky či designově řešenou rukojetí.

Zpět do obchodu