Balzám na kůži s včelím voskem RENAPUR, 50ml

Představte si, že vaše oblíbená kožená kabelka nebo peněženka dostane druhý dech života - a to vše díky malému zázraku jménem Balzám na kůži s včelím voskem RENAPUR! Už žádné smutné pohledy na zašlé a odřené kožené doplňky. S tímto balzámem se vaše kožené poklady promění v předměty tak lesklé a svěží, že si je lidé budou plést s novými.

Přestaňte si lámat hlavu s opotřebovanou kůží a dejte svým koženým výrobkům péči, kterou si zaslouží. Balzám na kůži s včelím voskem RENAPUR - protože vaše kůže si zaslouží jen to nejlepší (a trochu toho lesku)!

Skladem (>3 ks)
Kód: BK50
150 Kč
Kategorie: Ošetření kůže
Záruka: doživotní
obsah: 50 ml

A jak to funguje? Jednoduše! Balzám na kůži RENAPUR je jako SPA pro vaše kožené věci. Aplikujete, pěkně rovnoměrně rozetřete a voilà! Váš kožený doplněk je jako znovuzrozený. Zároveň je tak snadný na používání, že by s ním zvládl pracovat i váš desetiletý synovec (i když bychom mu raději nechali na starost něco méně cenného).

1. Obnova a ochrana - Váš kožený doplněk bude nejen vypadat lépe, ale díky výživě bude i lépe chráněn proti dalšímu poškození.

2. Lesk jako z časopisu - Zapomeňte na matný vzhled. Váš doplněk se rozzáří tak, že bude středem pozornosti.

3. Dlouhodobý účinek - Nejenže okamžitě vidíte výsledky, ale tyto výsledky vydrží opravdu dlouho. Méně ošetřování, více času pro sebe!

4. Snadné použití - S balzámem RENAPUR nemusíte být žádný expert na péči o kůži. Jednoduchou aplikaci zvládnete během několika minut.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu